Предложение Предложение | Объявление не актуально

Прицепной Опрыскиватель ОП 2000 НОВЫЙ 2019г (доставка) + КАС форсунки Кировоград


Опрыскиватель обприскувач ОП 2000 НОВЫЙ 2019 года ( доставка ) Оприскувач причіпний ОП-2000-18 виконаний у вигляді одноосьового напівпричепа і агрегатується з тракторами класу 1.4 і 2. Складається з шасі, пластикового баку з механічною (інжекторною) мішалкою, карданної передачі, 3-х поршневого мембраного насоса, регулювальника тиску, розподільника 5 секційного. Про переваги використання карбамідно-аміачної суміші КАСу відомо всім. Переважно КАС вносять обприскувачами, так як вони мають високу продуктивність і вимагають мінімальної модернізації. Щоб внести КАС, досить встановити інжекторні або спеціальні розпилювачі. У комплект поставки цієї моделі ОП 2000 входять форсунки для внесення КАС. Управління штангою (складання, розкладання - вручну), а підйом здійснюється з кабіни трактора за допомогою гідравліки. Штанга стaбілізована паралельно поверхні ґрунту і пофарбована поршковою краскою під температурую, захищеною від корозії.

ОП 2000 забезпечені колесами великого діаметра 9.5R32 ф-268, що забезпечує роботу на підвищеній швидкості з кліренсом 500 мм.
Ширина колії в ОП-2000 може регулюватися безступінчато в межах від 1400 мм до 1800 мм..
Гарантія 1 рік.

Доставка у господарство, розрахунок при отриманні техніки - телефонуйте домовимося сьогодні.


Просмотров: 1290


Автор: Богдан Сергеевич
(Все объявления автора)
Контакты:
Город: Кировоград

Прицепной Опрыскиватель ОП 2000 НОВЫЙ 2019г (доставка) + КАС форсунки
Поисковые теги для данного объявления: новый прицепной опрыскиватель


Включите JavaScript
http://elan-az.org/ ©2021      Подать объявление   |  Информер   |   Все объявления   |  Информация  |  Пользовательское соглашение  |  Контакты
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!