Предложение Предложение | Объявление не актуально

Пропонуємо придбати ККШ-6 гідрофікований каток кільчасто-шпоровий за Первомайск


Пропонуємо придбати за доступною ціною ККШ-6 гідрофікований каток кільчасто-шпоровий. Комплектується дисками шпоровими зі сталі діаметрами 520 мм в якості робочого органу.
Прикочування ґрунту - обов'язковий інструмент ресурсозберігаючого землеробства для підвищення врожайності.
Передпосівне прикочування проводиться для затримання вологи в грунті, подрібнення великих грудок землі і часткового вирівнювання поверхні поля, а також для ущільнення осіла, пізно обробленої грунту, що особливо необхідно перед посівом сільськогосподарських культур. Дана операція знижує прослизання і занурення опорно-приводних коліс сівалки, що підвищує рівномірність посіву і стабілізує глибину загортання насіння.
Післяпосівне коткування - необхідна операція для влагозатримання і забезпечення контакту насіння з грунтом.
Такий контакт створює сприятливі умови для отримання більш раннього і дружного проростання насіння, що має істотне значення в підвищенні врожайності при посіві в посушливих і пошкоджених вітрової ерозії районах.
Даний агрегат (каток ККШ-6) ви можете замовити, зателефонувавши за вказаними номерами. Наявність і ціну уточнюйте. Доставимо оперативно в ваше господарство!


Просмотров: 138


Автор: Самчук ФОП
(Все объявления автора)
Контакты:
Город: Первомайск

Пропонуємо придбати ККШ-6 гідрофікований каток кільчасто-шпоровий за
Поисковые теги для данного объявления: гідрофікований пропонуємо кільчасто каток придбати шпоровий


Включите JavaScript
http://elan-az.org/ ©2019      Подать объявление   |  Информер   |   Все объявления   |  Информация  |  Пользовательское соглашение  |  Контакты
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!